Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Dla przedsiębiorców Powiatowe Centrum Informacji Gospodarczej Informacje Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski"

Zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu Województwa Wielkopolskiego do udziału w nowej formule Konkursu. Zgłoszenia do 30 września 2016, godz. 15.30

Zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu Województwa Wielkopolskiego do udziału w nowej formule Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski".

W ramach inicjatywy nagradzane będą przedsiębiorstwa za wdrożone do oferty firmy  innowacyjne rozwiązania: produkty lub usługi w sześciu kategoriach, zgodnie z funkcjonującymi sześcioma inteligentnymi specjalizacjami dla Wielkopolski:
1.       Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów
2.       Wnętrza przyszłości
3.       Przemysł jutra
4.       Wyspecjalizowane procesy logistyczne
5.       Rozwój oparty na ICT
6.       Nowoczesne technologie medyczne

Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 120 000,00 PLN oraz pakiety promocyjne o łącznej wartości 90 000,00 PLN. Dołącz do liderów innowacji w Wielkopolsce!

Nabór wniosków prowadzony jest do dnia 30 września 2016 r. do godziny 15:30.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem. Do dyspozycji pozostaje Biuro Organizatora znajdujące się w Departamencie Gospodarki: tel.: 61 626 62 40, e-mail: drg.sekretariat@umww.pl

Organizatorem Konkursu jest Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.  Szczegóły Konkursu znajdują się na stronie internetowej pod adresem www.iw.org.pl

Pliki do pobrania:
                         - Regulamin Konkursu