Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Atrakcyjne działki na sprzedaż

Atrakcyjne działki na sprzedaż

Radni Powiatowi podjęli decyzję o przeznaczeniu do sprzedaży nieruchomości zlokalizowanych przy drodze wojewódzkiej 432 biegnącej ze Środy w kierunku Zaniemyśla. Samorząd dysponuje na tym obszarze kilkunastoma hektarami gruntów, podzielonymi na działki różnej wielkości.

11.08.2017

Pierwsze przetargi będą się odbywały w listopadzie tego roku. Władze powiatu liczą na duże zainteresowanie nabywców, ponieważ przeznaczony do sprzedaży teren jest  bardzo rozwojowy pod względem inwestycyjnym.
Warunki, jakie oferujemy są bardzo sprzyjające inwestorom - mówi Starosta Średzki Marcin Bednarz. -   Dysponujemy opracowanym miejscowym planem zagospodarowania. W pobliżu znajduje się dostęp do sieci uzbrojenia terenu, nie ma żadnych barier, które uniemożliwiałyby podjęcie działań.
 Nieruchomości sąsiadują z drogą wojewódzką 432 prowadzącą do Zaniemyśla i Śremu. Do działek prowadzi zjazd z tej drogi. Szacuje się, że cena za metr kwadratowy ziemi wyniesie około 80 zł. Szczegółowe dane w tym zakresie zostaną podane po ich określeniu przez Zarząd Powiatu Średzkiego.