Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Bezpłatne badania rentgenowskie połączone z badaniem spirometrycznym

Bezpłatne badania rentgenowskie połączone z badaniem spirometrycznym

- termin badań - 2 październik 2017 r., godz. 11.00 - 16.00.

01.09.2017

Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej i Wojewódzki Specjalistyczny Zespół ZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy k/ Kalisza wraz z Samorządem Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zorganizują bezpłatne badanie rentgenowskie połączone z badaniem spirometrycznym dla mieszkańców województwa wielkopolskiego powyżej 18 roku życia.

Badania wykonywane są nowej generacji cyfrowym aparatem rentgenowskim w ruchomym ambulansie. Mieszkańców prosimy o zgłaszanie się na badanie z dowodem osobistym.

Termin badań:
2 październik 2017 r., godz. 11.00 - 16.00.

Miejsce postoju ambulansu:
wejście do nowego skrzydła Szpitala Średzkiego Sp. z o.o., przy Żwirki i Wigury 10.

Miejsce badań spirometrycznych: Szpital Średzki Sp. z o.o., wejście B, pokój nr 9.

Na badania można zapisywać się telefonicznie lub osobiście w Wydziale Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych, ul. Daszyńskiego 5, parter, pok. 135, tel. 61 286-62-27, aż do wyczerpania się limitu wolnych miejsc.