Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Fundacja Banku Ochrony Środowiska uruchamia IV edycję ogólnopolskiego projektu grantowego „Zielona Ławeczka”

Rejestracja trwa do 31 maja 2018 roku

28.03.2018

Fundacja Banku Ochrony Środowiska uruchamia IV edycję ogólnopolskiego projektu grantowego „Zielona Ławeczka". Naszym celem jest zazielenienie polskich miast poprzez tworzenie dostępnych dla wszystkich osiedlowych ogrodów, w których można przysiąść, odpocząć, spotkać się z sąsiadami. Zależy nam, aby ogrody były tworzone z inicjatywy samych mieszkańców, według ich pomysłów i ich własnymi rękami. Coraz większa część społeczeństwa chce mieć wpływ na swoje otoczenie, a my z wielką radością w tym pomagamy.

Więcej szczegółów znajdziecie w zakładkach O Konkursie, Plan Działań i Regulamin. Wszystkie pytania możecie kierować na naszego maila laweczka@fundacjabos.pl lub pod numer 507 006 579.

Wiecej informacji - do pobrania (plik pdf).

www.zielonalaweczka.pl