Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności XXII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków. Eliminacje Powiatu Średzkiego - Nowe Miasto 2017

Wiemy już kto będzie reprezentował Powiat Średzki w kolejnym etapie Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2017. Jury z 14 zgłoszonych uczestników nominowało pięcioro wykonawców. Dzięki inicjatywie Starostwa Powiatowego eliminacje można było obejrzeć na żywo na kanale filmowym Promocji Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp.

12.05.2017

W eliminacjach rejonowych XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Powiat Średzki będą reprezentować: Ada Kryza z Niepublicznego Przedszkola "Kasztanowy Ogród" ze Środy Wlkp., Aleksandra Kempa z Przedszkola w Chociczy, Aleksandra Klofta z Niepublicznego Przedszkola Stokrotka w Słupi Wielkiej, Leon Wojtkowiak z Przedszkola w Chociczy oraz Nikol Grzeszczak z Niepublicznego Przedszkola "Osiedlowe Skrzaty" w Środzie Wlkp. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Fot. Maciej Kuderczak