Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Grupa przedszkolaków „Żuczki” z Niepublicznego Przedszkola Koniczynka

Grupa przedszkolaków „Żuczki” z Niepublicznego Przedszkola Koniczynka

gościła dziś w Starostwie Powiatowym.

09.05.2018

Przedszkolaki miały okazję porozmawiać ze Starostą Powiatu Marcinem Bednarzem, Wicestarostą Piotrem Kasprzakiem, sekretarzem Bartoszem Wielińskim oraz zapoznać się z pracą geodetów, pracowników Wydziału Komunikacji Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych. Maluchy ochoczo zadawały pytania, słuchały z zainteresowaniem i chętnie dzieliły się swoimi uwagami. W nagrodę za poświęcony czas urzędnicy wysłuchali piosenki, a dzieci otrzymały słodycze.

Niepubliczne Przedszkole Koniczynka należy do spółki Powiatu Środa XXI, znajduje się w atrakcyjnym miejscu w Środzie Wielkopolskiej. Budynek przedszkola jest całkowicie dostosowany do potrzeb dziecka: sale są jasne, kolorowe i przestronne, bogato wyposażone. Dzieci mają też do dyspozycji piękne, bezpieczne i w pełni wyposażone ogródki przedszkolne.