Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Harmonogram podpisywania umów pomiędzy uczestnikami projektu

Harmonogram podpisywania umów pomiędzy uczestnikami projektu

„Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego" a Powiatem Średzkim.

30.08.2019
Podpisywanie umów z mieszkańcami biorącymi udział w projekcie „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego" będzie odbywać się we wrześniu br. według następującego harmonogramu:
  • od 5 do 6 września 2019 roku - beneficjenci programu z gminy Dominowo,
  • od 6 do 9 września 2019 roku - beneficjenci programu z gminy Krzykosy,
  • od 10 do 12 września 2019 roku - beneficjenci programu z gminy Zaniemyśl,
  • od 11 do 13 września 2019 roku - beneficjenci programu z gminy Nowe Miasto,
  • od 16 do 20 września 2019 roku - beneficjenci programu z gminy Środa Wielkopolska:
    • 16 września - mieszkańcy, których nazwiska rozpoczynają się na litery od A do F,
    • 17 września - mieszkańcy, których nazwiska rozpoczynają się na litery od G do K,
    • 18 września - mieszkańcy, których nazwiska rozpoczynają się na litery od K do N,
    • 19 września - mieszkańcy, których nazwiska rozpoczynają się na litery od O do S,
    • 20 września - mieszkańcy, których nazwiska rozpoczynają się na litery od S do Z.
Wszystkie osoby chcące podpisać umowę zapraszamy, w zaplanowanym dla danej gminy terminie, do Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej (pokój 131 - Wydział Środowiska i Rolnictwa):
  • w poniedziałki w godz. 8.00 - 16.00
  • we wtorki i czwartki w godz. 7.00 - 16.00
  • w środy i piątki w godz. 7.00 - 15.00.
Z treścią umowy można zapoznać się TUTAJ.

opr. Paulina Piątek