Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Informacja o możliwości składania wniosków o udział w realizacji zadania: „Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie powiatu średzkiego w 2018 roku"

- termin składania wniosków od dnia 9 kwietnia 2018 r. do dnia 20 lipca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Środzie Wlkp.

05.04.2018

Informacja o możliwości składania wniosków o udział w realizacji zadania: „Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie powiatu średzkiego w 2018 roku". Starostwo Powiatowe w Środzie Wlkp. uprzejmie informuje, że wnioski o udział w realizacji zadania: „Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie powiatu średzkiego w 2018 roku" można składać od dnia 9 kwietnia 2018 r. do dnia 20 lipca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Środzie Wlkp.

Zgodnie z Regulaminem wykonania i finansowania zadania pn. „Likwidacja wyrobów budowlanych zawierających azbest na terenie powiatu średzkiego w 2018 roku" o udział w jego realizacji, mogą ubiegać się osoby fizyczne, jednostki organizacyjne powiatu i gmin, jednostki OSP, wspólnoty mieszkaniowe, parafie oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą, których nieruchomości położone są na terenie powiatu średzkiego.

Formularz wniosku można pobrać we właściwym Urzędzie Gminy, w Starostwie Powiatowym  w Środzie Wlkp. ul. Daszyńskiego 5,  pokój 118 oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp. oraz w Biul;etynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" .

Dokumenty do pobrania:

Środki na finansowanie przedsięwzięcia pochodzić będą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, z budżetu powiatu oraz z budżetów gmin.
Środki WFOŚiGW w Poznaniu zaplanowane w formie dotacji wynoszą ogółem do kwoty 112 000 zł. brutto.