Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Informacja o wywieszeniu wykazu części nieruchomości położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Kórnickiej,

przeznaczonej do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym na czas nieokreślony na rzecz spółki Powiatowe Centrum Inwestycji Sp. z o.o.

25.07.2019

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu części  nieruchomości położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Kórnickiej, oznaczonej jako działka nr 750/23, przeznaczonej do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym na czas nieokreślony na rzecz spółki Powiatowe Centrum Inwestycji Sp. z o.o.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 25 lipca 2019 roku do dnia 16 sierpnia 2019 roku."