Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Informacja o wywieszeniu wykazu działki niezabudowanej, położonej w Środzie Wielkopolskiej,

18.04.2019

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu działki niezabudowanej, położonej w Środzie Wielkopolskiej, oznaczonej nr 4060, stanowiącej własność Powiatu Średzkiego, przeznaczonej do zbycia w drodze darowizny.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowejw Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: do dnia 9 maja 2019 roku.