Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Informacja o wywieszeniu wykazu lokalu użytkowego o powierzchni 26,22 m2 znajdującego się przy ul. Żwirki i Wigury 3 w Środzie Wielkopolskiej

przeznaczonego do oddania w najem.

13.06.2018

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu lokalu użytkowego o powierzchni 26,22 m2 znajdującego się przy ul. Żwirki i Wigury 3 w Środzie Wielkopolskiej  przeznaczonego do oddania w najem w trybie bezprzetargowym na czas nieokreślony na rzecz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Środzie Wielkopolskiej.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: do dnia 4 lipca 2018 rok.