Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości położonej w Środzie Wielkopolskiej, przeznaczonej do zamiany. Zarząd Powiatu Średzkiego

12.09.2019

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości zabudowanej, położonej w Środzie Wielkopolskiej, oznaczonej jako działki nr: 2748/6 i 2744/7, stanowiącej własność Powiatu Średzkiego, przeznaczonej do zamiany.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 12 września 2019 roku do dnia 3 października2019 roku."