Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Informacja Zarządu Powiatu Średzkiego o wywieszeniu wykazu nieruchomości (gruntu, przeznaczonej do oddania w dzierżawę na czas nieokreślony w trybie przetargu ustnego nieograniczonego

- dot. działki 2108 w Środzie Wielkopolskiej.

07.11.2018

Zarząd Powiatu Średzkiego w imieniu Powiatu Średzkiego oraz Województwa Wielkopolskiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości (gruntu) o powierzchni 20 m² położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Żwirki i Wigury 3, stanowiącej część działki nr 2108,będącej współwłasnością Powiatu Średzkiego oraz Województwa Wielkopolskiego, przeznaczonej do oddania w dzierżawę na czas nieokreślony w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 7 listopada 2018 roku do dnia 28 listopada 2018 roku.