IV ŚREDZKA GALA PIOSENKI SENIORÓW

tradycyjnie odbyła się nad Jeziorem Średzkim.

10.06.2019

W gali wzięło udział 15 zespołów wokalno-tanecznych z całej Wielkopolski. Nasi seniorzy bawili się przy muzyce: Zespołu wokalno-instrumentalnego SZCZĘŚLIWA 13 ze Środy Wlkp., Placówki Wsparcia Dziennego „KOMPAS" ze Środy Wlkp., Zespołu śpiewaczy ZGODA z Kamieńca, Kapeli EMILIA Krzykosy, Zespołu STOKROTKI z Tulec, Jana Maćkowiaka z Wągrowca, Zespołu DĘBOWY LIŚĆ z Suchego Lasu, Duetu saksofonowego z Suchego Lasu, Zespołu ZŁOTY KŁOS z Dusznik, Zespołu KOMORNICZANIE z Komornik, Zespołu ZŁOTA JESIEŃ z Jaraczewa, Zespołu wokalnego KLESZCZEWIANIE z Kleszczewa, Zespołu ZŁOTA JESIEŃ z Kostrzyna, Zespołu ŁAŃCUSZEK WSPOMNIEŃ z Dominowa, Zespołu śpiewaczy LUTNIA z Zaniemyśla.
Na koniec wszystkich zaproszony do wspólnej zabawy tanecznej przy akompaniamencie Kapeli „Średzioki".

Uczestnikom towarzyszyli: Ernest Iwańczuk - starosta średzki, Maria Mieszczak - wiceburmistrz Środy Wielkopolskiej oraz Bernadetta Staszak - dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Gospodarzem spotkania była Danuta Wieczorek - dyrektor Ośrodka Pomocy Rodzinie w Środzie Wielkopolskiej.
Impreza odbywała się pod patronatem Piotra Mielocha, burmistrza Środy Wielkopolskiej.

*IV Średzka Gala Piosenki Seniorów - Środa Wielkopolska 2019" - zadanie publiczne realizowane przez Stowarzyszenie Eripio działające przy OPS w Środzie Wielkopolskiej, z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, współfinansowane z budżetu Gminy Środa Wielkopolska 2019 roku.

opr. Paulina Piątek