Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Mikołajki w Brodowie

Mikołajki w Brodowie

W świątecznym spotkaniu uczestniczył m.in. Starosta Średzki i Przewodnicząca Rady Powiatu

06.12.2018

Pani Małgorzata Fertała Przewodnicząca Rady Powiatu oraz pan Ernest Iwańczuk Starosta Średzki wraz z panem Pawłem Wullertem Przewodniczącym Rady Miejskiej, panem Piotrem Mielochem Burmistrzem Miasta Środa Wielkopolska, panią Bernadetą Przybyłowicz prezesem Stowarzyszenia Sołtysów Gminy Środa Wielkopolska i panią Aliną Orzechowską sołtysem Marianowa Brodowskiego  4 grudnia br. uczestniczyli w Mikołajkach dla ponad setki dzieci, które zorganizowało Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych BRODOWIANKI. Zanim Mikołaj przybył, dzieci wraz z gośćmi musieli przygotować dla niego ozdoby na choinkę oraz nauczyć się jego ulubionej kolędy. Dzieci uporały się z tym zadaniami śpiewająco i Mikołaj mógł podarować wszystkim dzieciom prezenty.
Mikołajki zorganizowano dzięki współfinansowaniu przez Powiat Średzki.

fot. A. Ziętek