Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Morsy w czapkach z logo Powiatu

Morsy w czapkach z logo Powiatu

Powiat Średzki zakupił dla średzkich Morsów „Z Doliny Moskawy" szaliki, czapki i ręczniki z logo Powiatu Średzkiego oraz organizacji Morsów. Uroczystość wręczenia podarunków odbyła się 11 lutego podczas odprawy, po tradycyjnej niedzielnej kąpieli morsów w średzkim jeziorze.

13.02.2018

Średzkie Morsy gotowe są do wyprawy z czeskimi Morsami z Prostejowa nad polskie morze. Starosta Średzki Marcin Bednarz wraz z burmistrzem Środy Wojciechem Ziętkowskim w minioną niedzielę, 11 lutego obdarowali średzkich miłośników kąpieli w lodowatej wodzie zielonymi szalikami, czapkami i ręcznikami. Gadżety z pewnością będą bardzo przydatne podczas 3-dniowego wspólnego wyjazdu polskich i czeskich morsów do Niechorza - już w piątek, 16 lutego.

Fot. Barbara Kołodziej/Anna Ziętek