Nabór uzupełniający wniosków do projektu

„Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego”.

08.07.2019

Powiat Średzki ogłasza nabór uzupełniający wniosków do projektu obejmującego wykonanie instalacji fotowoltaicznych wytwarzających z promieniowania słonecznego energię elektryczną przeznaczoną na potrzeby budynków mieszkalnych. Regulamin udziału w projekcie: TUTAJ

Wniosek o udział w projekcie dostępny jest w Starostwie Powiatowym w Wydziale Środowiska i Rolnictwa oraz na stronie projektu w zakładce WNIOSEK.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać w terminie od 9 lipca do 19 lipca 2019 r. do godz. 15.00 w Wydziale Środowiska i Rolnictwa pok. 131, Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej, ul. Daszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska.

Osoby deklarujące chęć udziału w projekcie zobowiązane są do złożenia wniosku wraz z załącznikami (ankieta, oświadczenie i rachunki za energię elektryczną za cały 2018 rok). Aby nieruchomość mogła być włączona do projektu, konieczne jest spełnienie warunków technicznych umożliwiających efektywną pracę mikroinstalacji:
- usytuowanie, kształt i powierzchnia dachu umożliwiające montaż ogniw,
- brak zacienienia, które ograniczałoby wytwarzanie energii elektrycznej przez ogniwa.
Ze względu na z góry określoną liczbę planowanych do realizacji instalacji o wyborze wniosków decydować będzie losowanie wniosków, o którym poinformujemy w oddzielnym komunikacie.