Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Nagroda od Starosty

Nagroda od Starosty

Nagrodę za znakomite osiągnięcia sportowe otrzymała Roksana Poll, lekkoatletka z Sulęcinka.

16.04.2018

16 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym odbyła się uroczystość wręczenia nagrody za znakomite osiągnięcia sportowe. Starosta Średzki Marcin Bednarz wręczył Roksanie Poll, lekkoatletce z Sulęcinka, nagrodę pieniężną w wysokości 1500 złotych za zdobycie brązowego medalu na Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U 20 zorganizowanych w Toruniu przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Zawodniczka w skoku wzwyż uzyskała wynik 1,71 m.
      Starosta życzył Roksanie wielu sukcesów sportowych oraz wytrwałości i szczęścia w pokonywaniu wszelkich przeszkód.