Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Nagrody na Bieg Pamięci już czekają

Nagrody na Bieg Pamięci już czekają

Trzy wyjątkowe, w limitowanej edycji kalendarze wydane przez Marszałka Województwa z okazji setnej rocznicy Powstania Wielkopolskiego zostaną przekazane przez Powiat Średzki jako nagrody dla uczestników III Średzkiego Biegu Pamięci Żołnierzy Niezłomnych. Impreza odbędzie się 25 lutego. Zapraszamy do udziału.

19.01.2018

Trzy wyjątkowe, w limitowanej edycji kalendarze wydane przez Marszałka Województwa z okazji setnej rocznicy Powstania Wielkopolskiego zostaną przekazane przez Powiat Średzki  jako nagrody dla uczestników III Średzkiego Biegu Pamięci Żołnierzy Niezłomnych. Impreza odbędzie się 25 lutego nad średzkim jeziorem. Organizatorem tego sportowo-patriotycznego wydarzenia są Gmina Środa, Powiat Średzki, KS Polonia Środa, i Stowarzyszenie Zawsze dla Średzian. Impreza odbędzie się pod Honorowym Patronatem Starosty Średzkiego Marcina Bednarza i Burmistrza Wojciecha Ziętkowskiego. Na uczestników głównego biegu czeka dystans 10 km, dla dzieci przygotowano trasy o długości 300/600 i 1200 metrów. Podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie się też Bieg Małego Partyzanta. Zapraszamy do udziału.