Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Nagrody za osiągnięcia sportowe

Nagrody za osiągnięcia sportowe

19 grudnia br. wręczyła pani Wicestarosta Małgorzata Wiśniewska - Zabłocka.

20.12.2018

19 grudnia 2018 roku Pani Wicestarosta Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka w imieniu Starosty Średzkiego wręczyła nagrody za osiągnięcia w sporcie.

Nagrody za osiągnięcia w modelarstwie otrzymali:
  • Marek Kajdaniak za zdobycie srebrnego medalu w modelarstwie w kat. F1K (drużynowo) na 12. Mistrzostwach Polski Modeli Swobodnie Latających Małych Form i Latających Skrzydeł (Gliwice, 26-27.05.2018),
  • Marcel Mandziak za zdobycie srebrnego medalu w modelarstwie w kat. F1K (drużynowo) na 12. Mistrzostwach Polski Modeli Swobodnie Latających Małych Form i Latających Skrzydeł (Gliwice, 26-27.05.2018),
  • Radosław Oporowski za zdobycie złotego medalu w modelarstwie w kat. F1A Standard na Mistrzostwach Polski (83.) Modeli Swobodnie Latających dla Seniorów (Leszno, 14-16.09.2018).
Nagrody Starosty Średzkiego w zapasach otrzymali:
  • Michalina Ignaszak za zdobycie brązowego medalu w zapasach na Mistrzostwach Polski Młodziczek (Bielawa, 9-11.11.2018),
  • Patryk Kaźmierowski za zdobycie brązowego medalu w zapasach na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U23 (Chełm, 19-20.10.2018).

Za pracę trenerską, dzięki której wybitne wyniki sportowe w zapasach osiągnęła Michalina Ignaszak nagrodę odebrał Krzysztof Kaźmierowski.

Wszystkim nagrodzonym życzymy kolejnych sukcesów i osiągnięć w sporcie oraz pomyślności w życiu osobistym.

fot. E. Morawiec