Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Noworoczne Spotkanie Środowisk Wiejskich

Noworoczne Spotkanie Środowisk Wiejskich

Wicestarosta Średzki Piotr Kasprzak oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Marian Walkiewicz, a także przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu średzkiego uczestniczyli w Noworocznym Spotkaniu Środowisk Wiejskich organizowanym przez Wielkopolską Izbę Rolniczą. Uroczystość odbyła się 8 stycznia w Instytucie Włókien Naturalnych w Poznaniu.

09.01.2018

Stoisko zorganizowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu średzkiego było barwne, a prezentacja rękodzieła była połączona z degustacją smacznych potraw.  W czasie spotkania Wicestarosta Średzki Piotr Kasprzak w imieniu władz powiatu i miasta Środa zaprosił wszystkich uczestników na Śniadanie Wielkanocne, które odbędzie się 25 marca w Środzie Wlkp. Przedsięwzięcie wspólnie organizują nasze samorządy oraz Wielkopolska Izba Rolnicza.