Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Nowy Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych

Nowy Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych

- pan Marek Witczak, mieszkaniec gminy Dominowo.

06.08.2019

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko kierownika Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych (ogłoszenie o naborze z 08.07.2019 r.), na ww. stanowiska został wybrany Pan Marek Witczak.

Pan Witczak jest mieszkańcem Gminy Dominowo, ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - Studia Uzupełniające Magisterskie - specjalizacja administracja gospodarcza.

W Starostwie Powiatowym w Środzie Wlkp. pracę rozpoczął w marcu 1999 r. w Wydziale Spraw Obywatelskich i Pomocy Społecznej. Od maja 2004 do marca 2015 pełnił funkcje Kierownika Wydziału Polityki Społecznej. Na skutek likwidacji Wydziału od marca 2015 r. był inspektorem w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego (od stycznia 2016 r. - w Wydziale Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa).
Od listopada 2017 r. Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych w Starostwie Powiatowym. Podczas wyborów samorządowych w 2018 r. pełnił funkcję Zastępcy Przewodniczącego Powiatowej Komisji Wyborczej w Środzie Wielkopolskiej oraz był odpowiedzialny za organizację wyborów na szczeblu powiatu.