Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności OGŁOSZENIE O OTWARTYM KONKURSIE OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO

OGŁOSZENIE O OTWARTYM KONKURSIE OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO

24.10.2018

23 października 2018 r. Zarząd Powiatu Średzkiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu średzkiego w 2019 r.

Szczegóły otwartego konkursu ofert znaleźć można tutaj: Uchwała Nr 773/2018 Zarządu Powiatu Średzkiego z dnia 23 października 2018 r.

Wzór oferty (plik .doc): do pobrania

Szczegóły w sprawie ogłoszenia naboru na członków komisji konkursowej, opiniującej oferty można znaleźć tutaj: Uchwała Nr 774/2018Zarządu Powiatu Średzkiego z dnia 23 października 2018 r.

Zgłoszenie do komisji konkursowej (plik .doc): formularz do pobrania