Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego na rok 2018

20.06.2018

20 czerwca 2018 r. Zarząd Powiatu Średzkiego ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego na rok 2018 z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży pn. Zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu średzkiego.

Szczegóły otwartego konkursu ofert znaleźć można tutaj: Uchwała Nr 690/2018 Zarządu Powiatu Średzkiego z dnia 20 czerwca 2018 r.

Wzór oferty - do pobrania (plik doc)

Szczegóły w sprawie ogłoszenia naboru na członków komisji konkursowej, opiniującej oferty można znaleźć tutaj: Uchwała Nr 691/2018 Zarządu Powiatu Średzkiego z dnia 20 czerwca 2018 r.

Zgłoszenie do komisji konkursowej - do pobrania (plik doc)