Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego na rok 2019 !

28.02.2019

26 lutego 2019 r. Zarząd Powiatu Średzkiego ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego na rok 2019 z następujących zakresów:  podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, ochrony i promocji zdrowia, w tym działalności leczniczej w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 2190 ze zmianami), działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, promocji i organizacji wolontariatu, działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży, działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami.

Szczegóły otwartego konkursu ofert znaleźć można tutaj:  Uchwała Nr 71/2019 Zarządu Powiatu Średzkiego z dnia 26 lutego 2019 r.

Wzór oferty - do pobrania (plik doc)

Szczegóły w sprawie ogłoszenia naboru na członków komisji konkursowej, opiniującej oferty można znaleźć tutaj: Uchwała Nr 72/2019 Zarządu Powiatu Średzkiego z dnia 26 lutego 2019 r.

Zgłoszenie do komisji konkursowej - do pobrania (plik doc)