Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

16.05.2018

15 maja 2018 r. Zarząd Powiatu Średzkiego ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego na rok 2018 z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży pn. Zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu średzkiego.

Szczegóły otwartego konkursu ofert znaleźć można tutaj: Uchwała Nr 657/2018 Zarządu Powiatu Średzkiego z dnia 15 maja 2018 r.

Wzór oferty - do pobrania (plik doc)

Szczegóły w sprawie ogłoszenia naboru na członków komisji konkursowej, opiniującej oferty można znaleźć tutaj: Uchwała Nr 658/2018 Zarządu Powiatu Średzkiego z dnia 15 maja 2018 r.

Zgłoszenie do komisji konkursowej - do pobrania (plik doc)