Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Ogłoszenie o przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż działek niezabudowanych będących własnością Powiatu Średzkiego, położonych w Kijewie

Przetargi odbędą się w dniu 9 lipca 2018 r.

30.05.2018

Zarząd Powiatu Średzkiego ogłasza:

Pierwsze przetargi  ustne nieograniczone na sprzedaż działek niezabudowanych będących własnością Powiatu Średzkiego, położonych w Kijewie, gm. Środa Wielkopolska,  zapisanych w księdze wieczystej KW PO1D/00032243/0.

Przetargi odbędą się w dniu 9 lipca 2018 r.

Niniejsze ogłoszenie zamieszczone jest na stronie internetowej Starostwa w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Przetargi "Ogłoszenia o przetargach" oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp. ul. Daszyńskiego 5 (parter).

Dodatkowe informacje można uzyskać w pokoju nr 116 (parter) Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej ul. Daszyńskiego 5 lub telefonicznie pod nr  61 286 62 36.

Komisja przetargowa przeprowadzi przetarg zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2018 r., poz. 121 z póżn. zm.) oraz z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2014 r., poz. 1490).