Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę na czas nieokreślony części nieruchomości (gruntu)

położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Żwirki i Wigury 3, stanowiącej część działki nr 2108.

10.12.2018

Zarząd Powiatu Średzkiego w imieniu Powiatu Średzkiego i Województwa Wielkopolskiego ogłasza:

przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na czas nieokreślony części nieruchomości (gruntu) o powierzchni 20 m2 położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Żwirki i Wigury 3, stanowiącej część działki nr 2108 o powierzchni 0,1144 ha, będącej współwłasnością Powiatu Średzkiego w udziale wynoszącym 32178/49345 i Województwa Wielkopolskiego w udziale wynoszącym 17167/49345. Oddanie w dzierżawę następuje w celu postawienia pawilonu, w którym prowadzona będzie działalność handlowa nieuciążliwa dla otoczenia.

Wywoławcza miesięczna stawka czynszu dzierżawnego  660 zł + 23 % VAT*
Wadium                                                                             70 zł
* do ceny wylicytowanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT wg stawki obowiązującej w dniu przetargu. Aktualnie stawka podatku wynosi 23 %.

Przetarg odbędzie się w dniu 27 grudnia 2018 roku o godz. 10.00 w sali nr 107 ( parter) Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Daszyńskiego 5.

Dodatkowe informacje można uzyskać w pokoju nr 116 (parter) Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej ul. Daszyńskiego 5 lub telefonicznie pod nr 61 286 62 36.

Niniejsze ogłoszenie zamieszczone jest na stronie internetowej Starostwa: www.powiatsredzki.pl w Biuletynie Informacji Publicznej: http://bip.powiatsredzki.pl oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego  w Środzie Wlkp. ul. Daszyńskiego 5 (parter).