Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Ogłoszenie o rokowaniach po drugich przetargach ustnych nieograniczonych

Ogłoszenie o rokowaniach po drugich przetargach ustnych nieograniczonych

na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Średzkiego, położonych w Środzie Wielkopolskiej, zapisanych w księdze wieczystej nr PO1D/00032243/0

28.03.2018

Zarząd Powiatu Średzkiego ogłasza rokowania po drugich przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Średzkiego, położonych w Środzie Wielkopolskiej, zapisanych w księdze wieczystej nr PO1D/00032243/.

Rokowania odbędą się w dniu 30 kwietnia 2018 roku w sali nr 107 (parter) Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej ul. Daszyńskiego 5.

Niniejsze ogłoszenie zamieszczone jest na stronie internetowej Starostwa  w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Przetargi" oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp. ul. Daszyńskiego 5 (parter).

Regulamin przeprowadzenia rokowań na zbycie ww. działek niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Średzkiego, położonych w Środzie Wielkopolskie - do pobrania (plik pdf).

Dodatkowe informacje można uzyskać w pokoju nr 203 (I piętro) Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp. ul. Daszyńskiego 5 lub telefonicznie pod nr  61-286-62-36.