Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Ogłoszenie Starosty Średzkiego o zamiarze ustalenia odszkodowania za nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym

23.03.2018

OGŁOSZENIE STAROSTY ŚREDZKIEGO

O ZAMIARZE USTALENIA ODSZKODOWANIA ZA NIERUCHOMOŚĆ O NIEUREGULOWANYM STANIE PRAWNYM

Działając na podstawie art. 114 ust. 3 i 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (jednolity tekst Dz.U. z 2018 roku poz. 121, ze zm.)

Starosta Średzki informuje

o zamiarze wszczęcia postępowania w sprawie ustalenia odszkodowania za nieruchomość położoną w Środzie Wielkopolskiej, powiat średzki, województwo wielkopolskie, oznaczoną jako działka nr  1081/2 o powierzchni 0,0276 ha, zapisaną w księdze wieczystej Środa tom IX, karta 452 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej, przejętą na rzecz Powiatu Średzkiego na cele inwestycji drogowej polegającej na rozbudowie ul. Daszyńskiego w Środzie Wielkopolskiej zgodnie z decyzją Starosty Średzkiego nr 461/2017 z dnia 11 sierpnia 2017 roku oraz z decyzją z dnia 1 grudnia 2017 roku o zmianie ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na „rozbudowie ul. Daszyńskiego w Środzie Wielkopolskiej na działkach o nr ewid.: 1081, 1125/2, 1904".

Więcej informacji w Ogłoszeniu opublikowanym w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia"  oraz  w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami tut. Starostwa na pok. nr 203, w godzinach urzędowania,  tel. 61 286 62 36.