Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż działek niezabudowanych będących własnością Powiatu Średzkiego, położonych Środzie Wielkopolskiej.

30.05.2018

Zarząd Powiatu Średzkiego ogłasza:

Pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż działek niezabudowanych będących własnością Powiatu Średzkiego, położonych Środzie Wielkopolskiej, zapisanych w księgach wieczystych KW PO1D/00032243/0 oraz KW PO1D/00058328/8.

Przetargi na sprzedaż wyżej opisanych nieruchomości odbędą się w dniu 13 sierpnia 2018 r., w sali nr 107 (parter) Starostwa Powiatowego  w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Daszyńskiego 5.

Niniejsze ogłoszenie zamieszczone jest na stronie internetowej Starostwa w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Przetargi "Ogłoszenia o przetargach" oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp. ul. Daszyńskiego 5 (parter).

Komisja przetargowa przeprowadzi przetarg zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2018 r., poz. 121 z późn. zm.) oraz z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2014 r., poz. 1490).