Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Podpisanie umowy z wykonawcą rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 432 Ruszkowo - Grzymysławice

odbędzie się 9 października br. o godz. 12.00 w sali Biblioteki Publicznej w Środzie Wielkopolskiej

03.10.2018

9 października br. o godz. 12.00 w sali Biblioteki Publicznej w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Wojciecha Jankowiaka Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego, Pawła Katarzyńskiego dyrektora Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu i Marcina Bednarza Starosty Średzkiego oraz podpisanie umowy z wykonawcą rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 432 Ruszkowo - Grzymysławice. Zainteresowanych tematyką serdecznie zapraszamy.