Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Podziękowania za pracę

Podziękowania za pracę

dla odchodzących na emeryturę, Anny Podbielskiej, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich oraz Bogusława Biernata, Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych im. Gen. J. H. Dąbrowskiego.

31.08.2018

Zarówno Pani Dyrektor Anna Podbielska i Dyrektor Bogusław Biernat zapisali się w historii prowadzonych przez siebie szkół jako innowatorzy, orędownicy zmian, a także entuzjaści pracy w szkole. Ich starania o rozwój szkół i jakość kształcenia, przyniosły społeczności szkolnej wymierne korzyści. Zaliczyć do nich należy nie tylko wysoki poziom nauczania, a także mądre inicjatywy, które zbudowały tożsamości szkół w środowisku lokalnym.
Dziękujemy za wieloletnią pracę w oświacie, życzliwość i zaangażowanie w pracy z młodzieżą, jednocześnie życząc realizacji życiowych planów, spotkania interesujących, dobrych i życzliwych ludzi oraz aby spełniły się wszystkie plany i marzenia, zwykle odkładane na później.
Podziękowania w imieniu mieszkańców całego Powiatu na ręce Dyrektorów złożyli: Ewa Kusik, Przewodnicząca Rady Powiatu Średzkiego oraz Bartosz Wieliński, Sekretarz Powiatu Średzkiego.