Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Powiat przekazuje sprzęt dla OSP

Powiat przekazuje sprzęt dla OSP

Podobnie jak w roku ubiegłym, również w obecnym Samorząd Powiatu Średzkiego nie zapomina o strażakach z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na naszym terenie. We wtorek, 6 lutego, 3 jednostki OSP otrzymały od Starostwa odzież ochronną, nieodzowną przy prowadzeniu akcji ratunkowych.

07.02.2018

6 kompletów specjalnych ubrań strażackich „Dragon" wraz z butami gumowymi „Fireman" przekazano jednostce OSP w Środzie. Strażacy OSP Krzykosy  otrzymali 4 komplety ubrań specjalnych "DRAGON", a OSP Murzynowo Leśne - jeden komplet. Przekazana odzież w znaczącym stopniu zwiększy poziom bezpieczeństwa uczestniczących w akcjach strażaków z terenu powiatu średzkiego.