Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Powiat Średzki zajął X miejsce w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA!

03.10.2018

2 października br. w Katowicach odbyła się Gala Inwestorów Samorządowych w ramach XVI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, podczas której wyróżnienie w kategorii „wydatki inwestycyjne samorządów w latach 2015 - 2017" odebrał Starosta Średzki Marcin Bednarz.
Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to prestiżowe spotkanie od lat stanowiące platformę wymiany doświadczeń szefów samorządów z przedstawicielami administracji państwowej i biznesu.
Ranking Inwestycyjny WSPÓLNOTY opracowywany jest przez prof. dr. hab. Pawła Swianiewicza  z Uniwersytetu Warszawskiego na podstawie danych ze sprawozdań budżetowych samorządów.
Powiat Średzki otrzymał wyróżnienie za zajęcie 10 miejsca pośród 314 powiatów ziemskich!