Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Punkt informacyjny Urzędu Skarbowego dla osób niepełnosprawnych

Punkt informacyjny Urzędu Skarbowego dla osób niepełnosprawnych

Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej informuje: 20 marca i 19 kwietnia 2017 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Szkolnej 2 w Środzie Wielkopolskiej będzie działać okresowy punkt informacyjny dla osób niepełnosprawnych w zakresie dokonywanych rozliczeń rocznych podatku dochodowego od osób fizycznych za 2016 r.

02.03.2017
Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej informuje:
Akcja organizowana jest w ramach podjętych wspólnie działań i współpracy pomiędzy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie a Urzędem Skarbowym w Środzie Wielkopolskiej.
Zapraszamy.