Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Średzki szpital uhonorował swoich pracowników

Średzki szpital uhonorował swoich pracowników

W piątek, 12 maja w Szpitalu Średzkim Serca Jezusowego z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych odbyła się uroczystość uhonorowania wyróżniających się pracowników średzkiej lecznicy. W spotkaniu uczestniczył Starosta Średzki Marcin Bednarz, który złożył zgromadzonym okolicznościowe życzenia oraz gratulacje.

16.05.2017

Listy gratulacyjne oraz nagrody pieniężne, które wręczał Prezes Zarządu Średzkiego Szpitala Filip Waligóra otrzymali: Henryka Mośkowiak, Katarzyna Włodarczak, Jolanta Bagrowska, Małgorzata Pajszczyk, Danuta Kaźmierczak, Honorata Kaźmierczak, Jolanta Mitmańska, Dorota Kałek,Trzmiel Halina, Kurasiak Mariola, Adam Przybylski, Leszek Łozowski, Przysiuda Odetta, Strasz Wiesława, Wilk Wioletta oraz Łagiewka Monika. Serdecznie gratulujemy.
Uroczystość była także okazją po podziękowania za długoletnią pracę na rzecz średzkiego szpitala, przechodzącym na emeryturę, Barbarze Kubiak i Krystynie Szymenderskiej.

Fot. Barbara Kołodziej