Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert

Rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert

23.08.2017

OTWARTY KONKURS OFERT ROZSTRZYGNIĘTY !

Zarząd Powiatu Średzkiego, na posiedzeniu 22 sierpnia 2017 r., po zapoznaniu się z opinią Komisji Konkursowej rozstrzygnął Otwarty Konkurs Ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie turystyki i krajoznawstwa w 2017 r. w Powiecie Średzkim.

Na ogłoszony przez Zarząd Powiatu Średzkiego Uchwałą Nr 441/2017 z dnia 25 lipca 2017 r. konkurs wpłynęły 3 oferty. Dwie z nich zostały odrzucone, ponieważ nie spełniały warunków formalnych.

Szczegółowe informacje dotyczące rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert można znaleźć w BIP  - link.