Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Rozstrzygnięto Otwarty Konkurs Ofert

Rozstrzygnięto Otwarty Konkurs Ofert

13.06.2018

12 czerwca 2018 roku, Uchwałą Nr 680/2018 Zarząd Powiatu Średzkiego, rozstrzygnął Otwarty Konkurs Ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży w 2018 r. w Powiecie Średzkim przyznając Stowarzyszeniu „Zawsze dla Średzian" dotację celową w wysokości 120.000 zł. na realizację zadania pn. Letnia Koloniada "Zawsze dla Średzian".

Uchwała została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej - link do Uchwały