Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Spotkanie Starosty Średzkiego Marcina Bednarza z Łukaszem Biskupem

Spotkanie Starosty Średzkiego Marcina Bednarza z Łukaszem Biskupem

01.10.2018

W dniu 1 października 2018 roku Starosta Średzki Marcin Bednarz spotkał się z Łukaszem Biskupem - triathlonistą, reprezentantem Polski, zawodnikiem Klubu Sportowego Polonia Środa Wielkopolska (sekcja biegowa). W trakcie spotkania Starosta złożył zawodnikowi serdeczne gratulacje oraz słowa uznania za wybitne osiągnięcia rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Łukasz Biskup w 2017 roku ukończył morderczy dystans pełnego Ironmana (3,8 km pływania, 180 km na rowerze, 42 km biegiem) z wynikiem 11:15:32  oraz w 2018 roku uczestniczył w Mistrzostwach Świata w RPA Isuzu Ironman 70.3 Championship Nelson Mandela Bay South Africa, dystans 1/2 Iron Man z wynikiem: 4:42:47.

Starosta Średzki Marcin Bednarz wręczył list gratulacyjny i złożył życzenia dalszych sukcesów, pomyślności i realizacji wszystkich ambitnych planów i niesłabnącego entuzjazmu oraz satysfakcji, a w życiu osobistym wszelkiej pomyślności, radości i zadowolenia. Do życzeń dołączył się obecny na spotkaniu Burmistrz Środy Wielkopolskiej Wojciech Ziętkowski.