Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Socjalnej „ Średzianka”

Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Socjalnej „ Średzianka”

podjęło wczoraj uchwałę w sprawie postawienia spółdzielni w stan likwidacji.

12.06.2019

Wczoraj, tj. 11 czerwca br. na Walnym Zgromadzeniu Członków Spółdzielni Socjalnej „Średzianka" została podjęta pierwsza z uchwał w sprawie likwidacji spółdzielni. W zgromadzeniu udział wzięli: starosta Ernest Iwańczuk oraz wicestarosta Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka, którzy reprezentowali Powiat Średzki oraz burmistrz Piotr Mieloch, reprezentujący Gminę Środa Wielkopolska.

Kolejnym krokiem w likwidacji, będzie następna uchwała walnego zgromadzenia, które odbędzie się 25 czerwca br. potwierdzająca postawienie spółdzielni w stan likwidacji. Tego dnia nastąpi również wybór likwidatora spółdzielni.
Cała procedura związana z likwidacją potrwa co najmniej 6 miesięcy, w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

opr. Paulina Piątek