Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Wielkanocne Warsztaty Terapii Zajęciowej - śniadanie dla przyjaciół i samorządowców.

Dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej był to szczególny dzień. 13 kwietnia, w czwartek, przygotowali oni wyjątkowe śniadanie wielkanocne. Spotkanie w gronie przyjaciół i samorządowców było okazją do podsumowań i podziękowań. W śniadaniu uczestniczył także wicestarosta Piotr Kasprzak.

14.04.2017

W czwartkowe przedpołudnie w siedzibie Klubie Integracji Społecznej przy ul. Harcerskiej można było poczuć radosną, świąteczną atmosferę. Podopieczni placówki zaprosili przedstawicieli instytucji i samorządowców na śniadanie wielkanocne. Gości powitał Marcin Pikusa, kierownik Warsztatów, który podziękował podopiecznym za przygotowanie tradycyjnych potraw wielkanocnych. W organizację uroczystego śniadania zaangażowali się wszyscy uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej. Już na kilka dni przed spotkaniem osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami przygotowywały tradycyjne świąteczne potrawy, w ramach zajęć kulinarnych. Własnoręcznie przygotowane ozdoby świąteczne wprowadziły ciepły, świąteczny nastrój, który udzielił się wszystkim gościom.

Przedstawiciele różnych instytucji, pracownicy organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych i miejscowi samorządowcy na spotkanie przyszli z prezentami, które sprawiły dużo radości podopiecznym Warsztatów.

fot. A.Ziętek