Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Wręczenie aktów powierzenia pełnienia funkcji dyrektora

Wręczenie aktów powierzenia pełnienia funkcji dyrektora

Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej odbyło się dzisiaj w Starostwie Powiatowym.

12.03.2019

W związku z rozstrzygnięciem konkursu na dyrektora Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej, dzisiaj, tj. 12 marca br., w Starostwie Powiatowym odbyła się uroczystość wręczenia aktów powierzenia pełnienia funkcji dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich pani Katarzynie Światowy oraz dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych im. Gen. J. H. Dąbrowskiego pani Ewelinie Zawielak. Obie panie będą pełnić funkcję dyrektora szkoły do 31 sierpnia 2023 roku. Akty, w obecności wszystkich członków Zarządu Powiatu oraz Skarbnika Powiatu, wręczyli Starosta Średzki Ernest Iwańczuk oraz Wicestarosta Małgorzata Wiśniewska - Zabłocka.

Nowo powołanym dyrektorom składamy serdeczne gratulacje i życzymy wszelkiej pomyślności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia wszystkich marzeń.