A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Za zasługi na rzecz krwiodawstwa

Za zasługi na rzecz krwiodawstwa

Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa i krzewienia idei czerwonokrzyskiej został odznaczony Zbigniew Bagrowski - średzki działacz na rzecz krwiodawstwa. Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych odbyła się w miniony piątek, 9 lutego w Pałacu Prezydenckim. Serdecznie gratulujemy!

14.02.2018


Osoby zasłużone w służbie państwu i społeczeństwu otrzymały w piątek odznaczenia państwowe podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy aktu dekoracji dokonał Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski. 
Odznaczone zostały osoby zasłużone w służbie państwu i społeczeństwu: w tym Zbigniew Bagrowski za wybitne zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa i krzewienia idei czerwonokrzyskiej, za działalność społeczną.
Podczas piątkowej uroczystości wręczono wysokie odznaczenia państwowe także m.in. za wybitne zasługi w pracy duszpasterskiej i społecznej, za działalność na rzecz rozwoju polskiej kultury oraz kształtowanie postaw patriotycznych, za wybitne zasługi na rzecz rozwoju integracji społecznej i resocjalizacji i za działalność społeczną oraz na rzecz osób potrzebujących pomocy, za wybitne zasługi na rzecz rozwoju oświaty, za działalność społeczną, za wybitne zasługi w działalności na rzecz kultywowania narodowych tradycji i kształtowania postaw patriotycznych oraz za wybitne zasługi w propagowaniu wartości i znaczenia rodziny we współczesnym społeczeństwie. 

Fot. Oficjalny serwis fotograficzny Kancelarii Prezedenta RP
baner300x250