A A A | zmień kontrast | Mapa strony | język: pl en de | rss ico-rss | ico-bip
logo-sroda-wlkp
Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Zapraszamy na wernisaż „Od początku tego zdania minęły 3 sekundy"

Zapraszamy na wernisaż „Od początku tego zdania minęły 3 sekundy"

który odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w Galerii Miejskiej w Środzie Wlkp.

17.04.2018

„Od początku tego zdania minęły 3 sekundy" to tytuł najnowszej wystawy malarskich prac Noriakiego, poznańskiego twórcy młodego pokolenia wywodzącego się ze sceny polskiego streetartu.

Ta wystawa to projekcja malarskich notatek z podróży, z wizyt po Hiszpanii, to inspiracje z ulic Europy, a przede wszystkim pryzmaty, w których Noriaki odbija swoje spostrzeżenia. Te obrazy różniące się od poprzednich strukturą i barwą, swą innowacyjność oddają także w ruchach pędzla, pewniejszych, bardziej wyrafinowanych. Przesiąknięty, jak gąbka, atmosferą wąskich obśrupanych uliczek, ich bruzd i odcieni, Noriaki filtruje ich barwy formując je w nowe konstelacje, w pełnej gamie uczuć.

Przedstawiony materiał to konstrukcja nowego noriakowego malarstwa, pełnego ekspresji, ułamków sekund i nieustannego ruchu, a wystawa w Galerii Miejskiej  w Środzie Wielkopolskiej inicjuje nową lawinę wizualnych zmian.
 
Wernisaż odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w Galerii Miejskiej w Środzie Wlkp.


baner300x250