Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

które odbędzie się 23 czerwca 2017 r. (piątek) o godz. 17.00 – 19.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Środzie Wielkopolskiej, Plac Zamkowy 7 – sala II piętro.

16.06.2017

„Działaj lokalnie, myśl globalnie"  - seminarium dla fundacji i stowarzyszeń z powiatu średzkiego.

Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej zaprasza fundacje, stowarzyszenia prowadzące działalność na terenie powiatu średzkiego oraz organizacje pozarządowe zainteresowane współpracą lokalną na seminarium, które odbędzie się 23 czerwca 2017 r. (piątek) o godz. 17.00 - 19.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Środzie Wielkopolskiej, Plac Zamkowy 7 - sala II piętro.

Jesteś przedstawicielem fundacji lub stowarzyszenia?
Zastanawiasz się nad współpracą lokalną? Chcesz promować działalność swojej organizacji?

Przyjdź a dowiesz się:
  • jak zgłosić swoją organizację do katalogu organizacji pozarządowych subregionu poznańskiego,
  • jakie wyzwania stoją przed partnerstwem lokalnym i jakie korzyści oferują Twojej organizacji,
  • jak efektywnie współpracować w swoim powiecie z innymi podmiotami.
 Zapraszamy do!
  • wspólnego tworzenia tożsamości środowiska organizacji pozarządowych,
  • budowania partnerstwa lokalnego, zdobycia informacji nt. tego, co oferuję Ci partner lokalny,
  • poznania możliwości odnośnie uzyskania wsparcia oraz rozpoczęcia współpracy z administracją publiczną i innymi podmiotami organizacji pozarządowej.
Seminarium warsztatowe poprowadzi: Justyna Kalina Ochędzan - Prezes federacji Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej, animatorka  partnerstw międzysektorowych, koordynatorka projektów społecznych i badawczych. Członkini ciał konsultacyjno-doradczych, takich jak Wielkopolska i Poznańska Rada Działalności Pożytku Publicznego, Przewodnicząca i inicjatorka powstania Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. Zdrowia i Spraw Społecznych przy UMP, członek Komitetu ds. Umowy Partnerstwa przy Ministerstwie Rozwoju. Od lat włącza się w procesy współtworzenia i konsultowania prawa na poziomie lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim. Koordynatorka Wielkopolskiego Poradnictwa Prawno-Obywatelskiego.

Więcej: www.wrk.org.pl