Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu części nieruchomości niezabudowanej położonej w Środzie Wielkopolskiej,

25.04.2019

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu części nieruchomości niezabudowanej położonej w Środzie Wielkopolskiej, przeznaczonej do oddania w dzierżawę na czas nieokreślony w trybie przetargu ustnego nieograniczonego w celu ustawienia tablic reklamowych.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej w  zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 25 kwietnia 2019 roku do dnia 16 maja 2019 roku.