Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości - lokalu niemieszkalnego o powierzchni 67,66 m2, położonego w Zaniemyślu przy ulicy Dworcowej 2

11.04.2019

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości - lokalu niemieszkalnego o powierzchni 67,66 m2, położonego w Zaniemyślu przy ulicy Dworcowej 2, będącego własnością Powiatu Średzkiego, przeznaczonego do oddania w użyczenie na czas określony do dnia 31.12.2022 roku na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Kolejki Średzkiej „Bana".

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowejw Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 11 kwietnia 2019 roku do dnia 2 maja 2019 roku."