Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości -

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości -

położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Żwirki i Wigury.

27.06.2019

Zarząd Powiatu Średzkiego informuje o wywieszeniu wykazu nieruchomości położonej w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Żwirki i Wigury, oznaczonej jako działka nr 2002/13 o powierzchni 1,4092 ha, przeznaczonej do oddania w użyczenie w  udziale wynoszącym 13/100 w trybie bezprzetargowym na czas nieokreślony na rzecz Spółki Szpital Średzki Serca Jezusowego Sp. z o.o.

Wykaz jest wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa oraz zamieszczony na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Ogłoszenia, zawiadomienia" na okres 21 dni, tj.: od dnia 27 czerwca 2019 roku do dnia 18 lipca 2019 roku.