Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Powiat Aktualności Aktualności Zarząd Powiatu Średzkiego ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż działek niezabudowanych

położonych w Środzie Wielkopolskiej, zapisanych w księdze wieczystej KW PO1D/00032243/0.

Zarząd Powiatu Średzkiego ogłasza:

Pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż działek niezabudowanych będących własnością Powiatu Średzkiego, położonych w Środzie Wielkopolskiej, zapisanych w księdze wieczystej KW PO1D/00032243/0.

Przetargi na sprzedaż nieruchomości odbędą się w dniu 19 grudnia 2017 r., w sali nr 107 (parter) Starosta Powiatowego  w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Daszyńskiego 5.

W przetargu mogą brać udział osoby, które wniosą wadium w pieniądzu. Wadia winny znaleźć się na koncie Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp. nie później niż w dniu 13 grudnia 2017 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w pokoju nr 203 (I piętro) Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej ul. Daszyńskiego 5 lub telefonicznie pod nr  61 286 62 36.

Niniejsze ogłoszenie zamieszczone jest na stronie internetowej Starostwa w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Przetargi - "Ogłoszenia o przetargach" oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp. ul. Daszyńskiego 5 (parter).